| ionutraluca a întrebat:

Urgent. Ce se poate intampla daca instalez de mai multe ori windows-ul pe un laptop? Se poate strica, arde vreo piesa?

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Nu arde piese, doar ingaursti Hardu.
Are efect asupra componentelor ca si instalarea unui program oarecare.

4 răspunsuri:
| misu_3228 a răspuns:

Poti sa-l instalezi de cate ori vrei. Laptopul va rula de pe cel pe care-l alegi la pornire! NU se intampla nimic.
E doar non sens sa ai mai multe sisteme de operare instalate! Alegerea ta!

| ionutraluca explică:

Eu de fiecare data cand instalez windows-ul, sterg partitiile care le am si creez partitii noi ca nu vreau sa am mai multe windows-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic grav!

| SanduINFINITE a răspuns:

Eu in 2 ani mian instalat windowsul mai mult de 300 ori windows 8 windows 7 xp iar 8 iar xp iar 7 dupa gust