| Sonia822 a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac pentru a incarca poze? De exemplu, vreau sa incarc in Google Imagini o poza din calc, dau click pe `incarca imagine` si in loc sa se incarce, mi se deschide mare pe desktop. La mail la fel, dau attach, si in loc se se ataseze, se deschide pe desktop. Unde intru si ce fac exact. Daca se poate o explicatie pentru profani.

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

În primul rând Google foto, Galerie. De asemenea, din setări oferiți permisiunea Google de a avea acces la stocare, fotografie.

| sierra1 a răspuns:

Mai exact: unde incerci să incarci pozele alea?

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

Pe mail, de exemplu. Vreau sa atasez ceva la un gmail dau click attach, selectez de unde e, si in loc sa o ataseze, mi-o deschide

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Face la fel cu chrome-mozilla-opera-?