| CllaraCllary a întrebat:

♥ce sistem de operare foloseste samsung star 2?

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Are platforma Ba Da si foloseste criteriul Android, adica merge 75% ca si un android autentic!

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

Aqdica pot descarca aplicatii android pe el?

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Da, din google play!

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Dar unele nu o sa-ti mearga, dar trebuie sa-ti mearga yahoo messenger-ul, skype-ul talking tom, etc

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

N-am google play instalat am cautat pe netul de pe telefon si tot incerc talking tom si nu pot sa-l descarc pur si simplu. da-mi un link pe care sa-l bag pe telefon, te rog!

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Incearca pe android market, si dai direct instal!

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

Nu are cum sa fie android! daca stii, da-mi un link!(te rog)

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Scuze, de altundeva decat android market nu stiu dar o sa-ti dau un link:https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5vdXRmaXQ3LnRhbGtpbmd0b20iXQ.

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

Dau install si zice ca trebuie sa ma loghez!

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Trebuie sa-ti faci un cont google!

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

Da dar ma scoate din sarite ca zice de username sa pui litere perioade si de aia cu robotul oas balta mai bine invat sa pun jocuri pe cardul de memmorie sau astept pana o sa-mi iau tableta, oricum mersi de ajutor

| CllaraCllary explică (pentru comansorin):

Imi da loading device compatibility ...cam cat dureaza?

| comansorin a răspuns (pentru CllaraCllary):

Mu stiu, depinde de cat de multa memorie ai ocupata si de cat RAM ai, poate sa dureze de la 5 minute la 1 ora!

13 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Samsung star 2 nu are sistem de operare! funda?