| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri ar avea succes in ziua de azi? Pe ce sa fie axate sa atraga public/vizitatori?

3 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Ce inseamna succes pentru tine? 100 unici/zi? 100.000 unici/zi? Fii clar in ceea ce doresti sa intrebi.

| Gas a răspuns:

Xxx si siteurile ce contin minijoculete flash/java (ca sa-si omoare timpul la servici cei ce "presteaza" munca de birou) big grin

| MarianAsh a răspuns:

Uită-te în topuri ce site-uri sunt pe primul loc. De exemplu in top t5.ro primele locuri sunt ocupate de site-uri cu filme şi muzică in timp ce un site de bancuri www.bancuri.ro este pe pagina a doua.