| BoOgGhHyY a întrebat:

Ce spuneti merita sa dau un nokia 6300 pe un sony ericson p990I? ofer fundawinking

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

Salut in primul rand lucrez in telefonie mobila. Iti recomand www.gsmarena.com intai, verifica si vezi daca telefonul respectiv este ok pentru tine din punct de vedere al caracteristicilor.
Da are wireless, memoria in schimb este mica, este o caramida in priviinta dimensiunilor, plus ca telefonul este lansat de Sony in anul 2005, deci nu poti sa stii exact in ce stare de functionare este(banuiesc ca e 13th-hand telefonul).
Sper ca te-am pus cat de cat pe ganduri;)

4 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Da se merita
Pt ca Sony Ericsson este mai bun (modelul nu marcabig grin)

| adyalex97 a răspuns:

Da merita Sony-ul acela este foarte bun

| FunDa a răspuns:

Eu cred ca nu merita. Oricat ar fi Sony Ericsson-ul nu-i mai bun si mai rezistent decat un Nokia big grin

| concurs_5898 a răspuns:

Nu merita marca Sony Ericsson e de *** p langa Nokiahappy