| lung10 a întrebat:

Ce spuneti? Sa imi cumpar samsung galaxy mini acum sau sa mai astept pentru a vedea ce telefoane misto mei apar?

Răspuns Câştigător
| mattyx111 a răspuns:

Chestia e ca android-ul de pe galaxy mini nu are upadte-uri disponibile plus ca daca vrei jocuri calumea te va dezamagi. mai bine astepti mai strangi bani si iti iei unu cu un procesor mai bun si ecran mai mare

3 răspunsuri:
| GaGy a răspuns:

Cum vrei.

| lungu_8212 a răspuns:

Eu spun sa mai astepti deoarece graba strica treaba si dupa aceea daca apare un telefon mai misto decat Samsung galaxy s o sa-ti para rau. Sper ca te-am ajutat. Bafta si numai bine.

| Ionutzu_4077 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini este foarte bun, are sistem android, de toate. eu spun sa iti cumperi. faci cum vrei