| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce stiti despre Nokia C3, este bun? am auzit ca are probleme cu soft-ul, este adevarat? Multumesc cu FUNDA

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Cristinik.
Nokia C3 este un telefon interesant, dar nu extraordinar de destept. Nu este smartphone, camera foto este de doar 2MP, si nu suporta conexiune 3G. Partea buna este ca are tastatura QWERTY (foarte buna la SMS-uri si net), are bluetoth si chiar si Wi-Fi, suporta card microSD de pana la 8GB, deci iti ofera o gramada de spatiu pentru poze, melodii si chiar filmulete. Recomandarea mea este sa citesti specificatii si opinii pentru Nokia C3, sa vezi ce zic cei care l-au cumparat si l-au folosit deja de ceva vreme, sa vezi exact toate problemele sau avantajele telefonului: http://goo.gl/VjeN6. Si in plus, daca iti place, transportul e gratis si poti plati la livrare.
Succes;)