| Adicalotescu a întrebat:

Ce sursa am nevoie pentru PC-ul meu?
Procesor intel q6600 core2quad cooler stock
Placa grafica xfx 8800GT alpha dog
2 hdd unu sata unul ide
dvd-rw
placa de baza asus p5n-e sli
4 usb conectate la placa de baza
o placa de retea pe PCI
3 coolere normale de ventilatie,
carcasa DLC-MF/MG416 delux
Nu vreau una foarte scumpa ca doar e criza si trebuie sa mai iau si un hdd
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Http://www.emag.ro/surse/sursa-inter-tech-energon-650w--pEPS-650
Am si eu una si este mai mult decat buna pentru configuratia calculatorului tau si nici nu este excesiv de scumpa. E destul de puternica(650W) si foarte silentioasa.

1 răspuns:
| Adicalotescu explică:

Http://www.emag.ro/surse/sursa-inter-tech-energon-750w--pEPS-750
Ai facut o recomandare buna mi-am luat asta pana la urma! intr-adevar foarte silentioasa!