| loveanime_2407 a întrebat:

Ce tableta pc mi-ati recomanda? da sa fie si la un pret normal

Răspuns Câştigător
| smile20000 a răspuns:

Pai cea mai ieftina tableta pc am vazut-o la 200 lei dar sunt sigura
dar sunt si la4500 lei

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da pm si zi-mi la ce pret si unde ai vrea sa o folosesti(internet/jocuri etc.)

| filipm2001 a răspuns:

Daca iti doresti o tableta grafica pentru PC, iti recomand din lista asta un model: http://goo.gl/Gwf3Q
Firma Wacom este destul de buna, folsita des si in strainatate; acum depinde de pragul de pret in care te incadrezi, dar lista e sortata dupa popularitatea produselor, deci primele sunt cele mai cautate. Succes;)

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Cea mai ieftina tableta e 45 de milioane in bani vechiwinking