| anonim_4396 a întrebat:

Ce tableta sa imi cumpar? Nu doresc Eboda si Allview nici Evolio. Vreau ceva smecher si cu marca buna. Eu ma gandeam la Nexus 7 poate chiar Nexus 7 II... D

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți cumperi tableta care îți este ție de trebuință în funcție de nevoile de comunicare, etc.
Pa, pa.

| al3xander a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy tab 2 7.0 (P3110 sau P3100 care este exact la fel doar ca are si 3G si poti sa o folosesti ca un telefon). este buna si Nexus 7 insa problema este ca nu e prea rezistenta, i se sparge ecranul foarte usor.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Nexus 7 II este o alegere foarte buna in materie de tableta. In primul rand are un super procesor, quad core de 1.5 si 2 gb ram iar asta face ca aplicatiile sa zboare pur si simplu.

Un alt avantaj este pretul, care nu mi se pare deloc mare pentru performantele sale. Vezi aici: http://bit.ly/1bvhmdi parerile cumparatorilor despre aceasta tableta.

Sa vorbim putin si despre Allview: este o tableta produsa de romani iar la capitolul performanta se claseaza si ea foarte bine (din punctul meu de vedere sunt cam acelasi nivel)

| Garsonfane1979 a răspuns:

Nexus 7 II este foarte buna http://bit.ly/174eArh

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Nexus 7 am si eu una merge foarte bine si pe net si peste tot nu se blocheaza mie imi place

| juanmata a răspuns:

Iti recomand Nexus 7 II e foarte bun