| pelivanvasil a întrebat:

Ce tablete pana in 3 mil imi recomandati? si zicetim de unde dar nu de pe net ex de la altex domo de nestea nu okazii eMAG

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Ileana_1990 a răspuns:

Eu am un ipad dar am si o tableta pointof view am cuparato din metro cu patru milioane acum 2 luni se mai gaseste
O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| greendayforu a răspuns:

Tableta pana in 3 mil. rolling on the floor))) poate ca o sa gasesti ceva, dar si calitatea la fel, incearca la magazinul chinezescrolling on the floor, serios acum, daca vrei o tableta CALUMEA care sa nu se strice de la prima utilizare, incearca ceva pe la 700 - 900 de lei, tableta nu e o bucata de carton cu 2 lei!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greendayforu):

sunt la eMAG vreo 2 tablete de 4 milioane dar sunt mici de 7 inci (de ex ipad are are 9.7) si au specificatii cam proaste
http://www.emag.ro/tablete/sort-priceasc