| anonim_4396 a întrebat:

Ce tehnica preferati, Philips sau Samsung?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Samsung este mai bun stiu eu. Am auzit pareri avizate care sustin asta. Raportul calitate -pret este mereu favorabil marcii Samsung.

| JeSa a răspuns:

Buna!, la tel. Samsung, iar la alte electrocasnice prefer (ex.TV) Philips!, Pa, pa!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu prefer ''Samsung ''.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am avut un tele samsung care nu s-a stricat vreo 10 ani, dar si philips mi se pare marca buna, nu stiu pe care as alege.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nici una, nici alta nu sunt tehnici. Sunt branduri.

| MaRRiaN a răspuns:

Samsung

| blonda_4297 a răspuns:

Samsung

| JesterRO a răspuns:

Televizioare: Samsung
Casti mp3/audio si in general aparaturile audio: Philips bate Samsung
Aparat digital: Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Electrocasnice: Philips (dar nici Samsung nu-s răi)
Electronice: Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut electrocasnice, telefoane, accesorii pentru calculator de la ambele firme si am fost multumita cam in egala masura. Insa prefer Samsung fiindca mi se pare ca folosesc materiale mai bune dpdv calitativ, finisaje mai elegante; mi se pare ca doar in aspect/design constau diferentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsungbig grin