| lylo a întrebat:

Ce telefoane cu tastatura qwerty frumos stiti? :X funda

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

Nokia are multe modele touch+type dar sunt f scumpe pentru ca sunt modele business asa ca uitate la un E71 cu full qwerty ca are pret mai rezonabil-vreo 10mil aici www.mobile123.ro

6 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Samsung corby, Nokia, Black Berry, Sony Vaio... funda?

| Bacteriuță a răspuns:

Nokia N97 mini

| pwp a răspuns:

Nokia love struck

| Vero1996 a răspuns:

Eu am Samsung Delphi si e ft bun si arata si bine si nici nu e scump 500 de lei. happy Funda?

| RaduROG a răspuns:

HTC Touch Pro, HTC Touch Pro 2, Samsung Galaxy 5510i, Nokia C7, Nokia E7, Motorola Flipout, Samsung Corby TXT, Sony Ericsson Vivaz Pro,... FUNDA PLZ!