| Commapoint a întrebat:

Ce telefoane Nokia cu androit in afara de Nokia" asha "stiti?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Niciun telefon Nokia de pana acum nu a avut Android, au fost niste zvonuri despre un telefon - numit Normandy, cu Android KitKat 4.4 -, dar Microsoft nu le permite.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Niciun telefon Nokia de pana acum nu a avut ca sistem de operare Android.
O seara buna.

| pbsolver a răspuns:

Asa n-are android. Microsoft a cumparat Nokia iar prin urmare nu vei vedea telefoane Nokia cu android

| Commapoint explică:

Android*

| pkpdionut a răspuns:

Pe Nokia găseşti doar Windows Phone şi Symbian iar Asha nu ruleaza Android.