| ALixuc99 a întrebat:

Ce telefoane touch screen imi recomandati. da` sa fie pana in 2 mil.pls funda`.

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Din pacate pana in 2 milioane nu sunthappy.
Te-as recomanda Samsung s5230
Pret:450 lei
Samsung Corby
Pret:450 lei
happy
Pa, apa:*`!

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Cel mai ieftin telefon cu touchscreen este acesta:
http://www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/alcatel/ot-708-white/
Un Alcatel de toata jena, dar la banii astia...

Daca vrei neaparat touchscreen incearca sa strangi pana la Samsung s5230 Star. :P

| DSGline a răspuns:

Da telefoane touchscreen sunt de la 500-3000 lei
cica telefon touchscreen la 200 lei!
Daca iti cumperi secondhand sunt si la 2 mil

| PCDemon a răspuns:

Nu prea exista.

| melyyy a răspuns:

Samsung corby :d
este fain telefonul:X
http://www.dreamgadget.com/......-phone.jpg
iti place?:)

| Mustache a răspuns:

Cu touch screen nu gasesti asa ieftin insa poti sa iti recomand unul la 2. 5 mil. Lg-kooki este foarte bun la pretul acesta(esta la abonament)

| Soryn14 a răspuns:

Mai strange bani, nu cred ca exista telefon touch screen la 2 mil

| TeoMatei5 a răspuns:

Pai nu stiu exact daca gasesti unul bun dar eu ti-as recomanda un Samsung Corby-450 lei, LG T310 - 350-500 lei, Lg Cookie - 300-500 lei. Funda? happy