| AnonymouS_7265 a întrebat:

Merita sa imi cumpar un Samsung Galaxy s i9000?
Daca nu atunci ce telefon rezonabil la pret sa-mi cumpar?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s e un telefon bunicel dar poti să te mai uiti și aici
http://mobilesbook.wordpress.com/......-1000-lei/

| ClaraB a răspuns:

Eu il am de cand a aparut si sunt foarte multumita de el, n-am avut nicio problema in aproape 2 ani.se misca repede, chiar daca are doar 5 mpx camera filmeaza/fotografiaza foarte bine (doar ca nu are blitz),display-ul super amoled e o minunatie in comparatie cu cel al altor tel si gasesti o gramada de aplicatii pentru el.
pana sa-l am eram fan iphone, acum nu l-as schimba, eventual mi-as luat s2.

| Clopotyca a răspuns:

Nu merita sa iti ia Samsung Galaxy s i19000 eu iti sugerez sa iti iei Samsung bt-bv1035w eu il am de 4 ani si inca merge bine in plus ca are si touch screen si tastatura querti