| metin2ro a întrebat:

Ce telefon aveti? va place? eu am LG OPTIMUS L7 SI E MARFA

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Am Samsung Galaxy s2 si sunt foarte multumita.
Cand imi alegeam telefonul nu stiam ce sa aleg intre Samsung Galaxy si LG...dar pana la urma am ales Samsung-ul.dar si telefonul tau e bun!

10 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Galaxy mini s2 si nu e cine stie ce

| KostyCool a răspuns:

Iphone 4S, nu te mai da mare, altii au mai ceva ca tine big grin

| Predator30 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy SII..sunt foarte multumit de el.

| LarisaOana a răspuns:

Am un Vanity Qwerty, e uimitor

| alextotal a răspuns:

Salut. Am un iphone 3gs, imi place deoarece are multe jocuri.

| GrepolisKing a răspuns:

Am un Nokia c5 dar mas multumi cu un Samsung galaxy

| KRIIIX a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Y Pro, e foarte bun daca esti un pasionat de mesaje ca sa zic asa laughing)), da e ok la raportul dintre calitate pret! :d Pe tine cat te tine bateria la L7? laughing)

| biiannncaa a răspuns:

Am iPhone 4S, cel mai tarewinking

| ElektraAnDr3y a răspuns:

Salut eu am Samsung Galaxy Ace+ este ok la calitatea camerii si androidu e ok

| asodxxl1 a răspuns:

Am Samsung galaxy mini si e ok