| Dotsalau a întrebat:

Ce telefon credeti ca e mai bun,mai performant si mai usor de folosit: HTC WILDFIRE S/NOKIA E5?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

DEpinde ce vrei de la el. Ceva simplu, e5, daca vrei multimedia, atunci HTC

| mgtow a răspuns:

Mie nu-mi plac Nokia dar ca rezistenta si longevitate baterie sunt bune Sony Ericsson dar si Nokia e bun pentru cei care le plac marca desigur.

| motherfucker a răspuns:

Mai performant E5 dar ca usurinta nu stiu ce sa iti spun pentru ca unul e touch screen celalat e full qwerty. Mie unul mi se pare mai usor de folosit E5. Dar acum fiecare cu placerile lui. Daca iti plac cele cu touch mergi pe HTC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita te aici

http://mobilesbook.wordpress.com/......-1000-lei/

| Dana23 a răspuns:

Nokia E5 e cel mai bunwinking

| Dede1899love a răspuns:

Eu iti recomand LG kp502

| Dotsalau explică:

Eu deja am HTC-ul...am vrut asa o parere sa vad daca am gresit sau nu