| gabi_3385 a întrebat:

Va salut as dori si eu sa stiu ce telefon e mai bun dintre un Nokia c7 si un HTC wildfire? Doresc sa cumpar un Nokia c7 dar in acelasi timp as si o oferta de HTC wildfire, care e mai bun?

2 răspunsuri:
| ExpertMen a răspuns:

Nokia C7.Are procesor, ecran, culorie, mai bune de 10x decat la Huawei(experienta proprie)!

| gabi_3385 explică:

Vedeti eu as merge pe Nokia c7 mi se pare mai bun dar acum am o oferta de nerefuzat de HTC cred ca il iau imi va parea rau? Si apropo Htc in ce tara e facut?