| alex_1645 a întrebat:

Ce telefon credeti ca este mai bun nokia n8 sau  nokia 5530 xpresmusic vreau cat mai multe opini i

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Clar Nokia N8.Pana acum, Nokia N8 e unul dintre cele mai avansate telefoane Nokia.Pacat ca la partea de software e inca in urma fata de alte modele cum ar fi cele enumerate de TheSpecialOne (momentan).

@TheSpecialOne

De ce zici ca Nokia sunt niste gunoaie?

Ca telefoane multimedia sunt dupa parerea mea cele mai bune.Ca software e adevarat sunt in urma rau, dar au facut parteneriat cu Microsoftwinkinghappy.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nokia N8, este un telefon lansat mai recent si cu specificatii mai bune decat 5530 xpressmusic

| TheSpecialOne a răspuns:

Nokia sunt niste Gunoaie. Ia-ti ceva cu Android gen Samsung Galaxy S sau HTC Desire...

| adrian_4038 a răspuns:

Categorig as prefera n8 este mai bun in apsolut orce FUNDI?