| Yuuuki a întrebat:

Ce telefon cu android imi recomandati? Cerinte ecran de 4 sau 4, 3 inch,camera buna,aplicatiile sa mearga fluent,jocuri, net. Buget 13 milioane.

Răspuns Câştigător
| Alion a răspuns:

Daca ai destul timp sa cauti gasesti galaxy s2 pe okazii cu garnatie inca 1 an cel putin... eu zic ca e singurul care se merita, mai ales ca ai un buget destul de maricel. Funda?

1 răspuns:
| alma17angel a răspuns:

Lg GT400. 5 megapixeli, memorie 3g, rezistent, eu am dat 400 de lei pe el de la Orange.

Funda?