| ZCXCV a întrebat:

Ce telefon imi recomandati, la maxim 550 lei, cu Android si ecran de aproximativ 4 inch?
FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Acesta: http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/

Bafta!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung galaxy mini si Samsung galaxy gio, nu sun foarte scumpe si au android, dar vezi ca nu este un android foarte performant, cele mai bune sunt la Samsung galaxy s si Samsung galaxy s 2, care sunt destul de scumpe.

| Mihaitza009 a răspuns:

Poti sa mai strangi putin si iti iei un s2 la mana a 2-a bun sau iti poti lua un galaxy ace nou este bun cu camera de 5 cu android 2.3.6 merge super funda?

| Cobra1994 a răspuns:

Un Samsung Galaxy S plus la mana a2awinking este un telefon foarte bun

| Emy1932 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Acer-Liquid-Express-E320-Black.html

http://telefonultau.eu/......-Auto.html

... sau mai cauta si tu pe acolo dar nu prea cred ca sunt telefoane cu ecranul de 4 inch la un pret asa mic...