| BhCris9 a întrebat:

Ce telefon e mai bun pentru aplicatii si jocuri? Unul cu procesor de 800, 16 Mil de culori si android 2.2 sau un telefon cu procesor de 1000, 256.000 culori si android 4.0?

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Al doilea: procesor mai mare, culori (ce, ai nevoie neaparat?) si android 4.0 e mai complex ca celalalt, suporta mai multe aplicatii.

| CeawlessxD a răspuns:

Daca vrei un telefon foarte bun pentru jocuri si aplicatii, iti recomand LG Optimus 2x. E putin cam scump dar isi merita toti banii.winking