| Skrillex9000 a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre un Allview a5 duo si un utok 400D >? pe ca la-ti alege?
o parere despre fiecare. FUNda

Răspuns Câştigător
| KrashTime a răspuns:

Sincer... utok e o porcarie de telefon. nu te tine mult. am avut si eu si intr-o luna l-am vandut ca mergea oribil. ii dadusem reset si degeaba. mai bine i-ati Allview a5 duo, e mai bun

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu i-am luat nevestei un U400D și merge perfect (are deja vreo 4 luni). Are procesorul o idee mai rapid, 5 ani garanție și e ceva mai ieftin.