| Serendipity17 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Vreau sa fie cu touch screen. Iubeeesc touch-urile :X asa, deci, vreau sa aiba o camera foto buna( pun accent destul pe asta) wi fi ( de preferat, daca nu are asta e ) joculete, sa fie frumos, rezistent... ce imi recomandati? vreau mai multe propuneri

fundita! happy

12 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nokia 5800, Samsung S8000 Jet, LG KP500, Samsung D980 telefon dual SIM

| Bacteriuță a răspuns:

Da'pai draga mamii... :)) :|
Imi pare cu pardon daca vrei asa ieftin, da' si asa bun :| eu s-ar putea sa primesc din Franta un Nokia N97 mini si are tot ce vrei tu, da' si in plus :P
ia uite :>
http://www.gsmarena.com/nokia_n97_mini-2921.php
sa ne anunti si pe noi ce ti-ai luat :P :-*

| Serendipity17 explică:

A da, sa fie maxim 5-6 milioane...

| oanna_7222 a răspuns:

Samsung corby

| Gentiana a răspuns:

Uite aici, toate sunt cu touch screen, si au si detalii despre ele daca apesi pe numele fiecaruia:
http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-telefoane-mobile-touchscreen.html
Si eu mi-am cumparat de la ShopMania telefoane(sunt foarte bune).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da, sa nu fie scump! pana in 5-6 milioane

| EmySweety a răspuns:

Buna!

Eu una, am Samsung Corby si sunt foarte multumita de el! Este adevarat ca are o camera de 2 mega, insa eu sunt foarte incantata de pozele pe care le face.

Daca vrei poti sa te uiti dupa un Samsung S8000, camera de 5mega, memorie interna de 2 GB.

Nici LG GD510 nu este rau. Are camera de 3. 1 Java, Memorie interna 42 MG...

Daca nu iti convin astea cu ecran senzitiv... te poti orienta si la cele normale, mie m-i se par mai accesibile si mai usor de folosit. Sper ca am fost de ajutor

| alisha19 a răspuns:

Samsung Corby.Nu are wi fi, are camera de 2 megapixeli dar pozele sunt foarte clare si frumoase(am eu), e rezistent si e superb.Are patru variante de culori:galben, alb, roz si portocaliu.Carcasele se pot schimba are trei:neagra, culoarea pe care o alegi dintre:galben, alb, roz si portocaliu, una e cu model.Are 92-95 de grame. Dar jocuri nu are decat daca ii descarci.Are bluetooth.Trei pagini de meniu si touch-ul merge foarte bine.In meniu are:jurnale, contacte fota(pana la 1000), player muzical, internet, mesaje, fisierele mele, calendar, camera, comunitati, bluetooth, alarma, setari, gasire muzica, google, radio Fm, jocuri, inregistrare voce, dictionar.sincroniz.,cititor Rss, nota, ora pe glob, activitate, calculator, convertor, numaratoare inversa, cronometru.Si multe altele. Sper ca ti-am fost de folos.

| jarulitza a răspuns:

Samsung F480. Arata bine, e perfect pentru o fata, merge impecabil, are camera de 5.Il am de vreun an si sunt super multumita. E si la un pret destul de accesibil pentru ceea ce ofera, pe okazii il gasesti la cutie cu garantie la 150euro.

| ladyL a răspuns:

Eu am un samsung S5230, camera o are de 3, 2megapixeli, si costa vreo 6 milioane, ai putea sa te interesezi mai bine pe internet

| tibidarkman a răspuns:

Iti recomand LG GT505 pentru ca are pret accesibil este touchscreen are camera foto de 5 MEGAPIXELS are wi fi si jocuri le gassesti destul de usor pe www.getjar.com...Eu il detin de vreo 2 luni l-am scapat pe jos de vreo 6 ori fara husa si nu a patit nimic se misca foarte bine.Sunt ffff multumit de el.Nu mi-as lua altul daca as fi in locul tau uite un link ca sa iti faci o idee http://www.orange.ro/reviews/pareri/lg-gt505--3359 si este si o varianta pe roz...