| cataalecs96 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa-mi iau un telefon (lg gd 510 pop) dar vreau sa stiu cat de rezistent este touch screenul cat de tare se aude cat tine bateria ce semnal are recomandati-mi si mie unul sa fie cu touch screen si sa se auda tare si camera sa fie de 3 mp.

1 răspuns:
| eDDy a răspuns:

Nokia 1100 frate.
Lol du-te la un Orange shop si poti sa iei in mana ori ce telefon vrei, vezi cum se aude vezi cum face poze vezi meniu vezi tot. Si intrebi acolo tot despre telefon si iti spune. Sau esti genu de copil care stai in casa ca disperatu straight face frate esti chiar asa *****!