| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Ce telefon la mana a doua pana in 200 lei imi recomandati? de pe site-uri gen okazii, olx sau tocmai.

Răspuns Câştigător
| didi13842 a răspuns:

Cred ca mai bine sa iti iei in luna cadourilor pentru fi 50% reduceri pe okazii. Este foarte bun site-ul eu mi-am cumparat de acolo telefon cubot x6 si tableta COlorovo. Cred ca ar trebuie sa -ti iei, asta depinde si de tine ce marca vrei : http://www.okazii.ro/......a167271999 bun la 200 lei dar uita-te la transport ca, costa! Mai uita-te

3 răspunsuri:
| PrietenashXD a răspuns:

Cred ca de pe olx e cel mai bine