| andreipetresu a întrebat:

Ce telefon pe touchscreen sa-miiau cu camerade 3.15-5mb, memorie buna, viteza buna, ecran mare si cu accelerometru (optional) pana in 800 lei?

Răspuns Câştigător
| Andutu_5204 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/samsung/galaxy-gio-s5660-black/ Are si procesorul mai bun si totusi e Samsung...nu LG, sunt vai de mama lor telefoanele de la LG

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Prietene, invata sa scrii in limba romana! e telefon cu touchscreen nu "pe". prin memorie buna si viteza buna...ce e masina cu pilot automat? sfatul meu e sa mai treci pe la scoala daca vrei sa nu mori analfabet! bafta

| mixilexi a răspuns:

Lg Optimus One happy