| Gekkō a întrebat:

Ce telefon cu ecran mai mare (fara touchscreen) stiti?
Si sa nu fie foarte scump

11 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Nokia e 52, e un smarrtphone fara touchscreen, e foarte bun si nu e scump.Am si eu unul.E mai bun ca mukte telefoane cu touchscreen.
Funda?

| Gekkō explică (pentru KateMiddleton):

Nu-mi palce designul si e scump, de la 700-800 in sus.

| KateMiddleton a răspuns (pentru Gekkō):

Ei,pai vrei prea mult si la pret mic, deignul e tip bussines, dar chiar functioneaza bine.

| Gekkō explică (pentru KateMiddleton):

Pai ma refeream la un pret pana in 500 ron, nu am zis ca vreau ultimul tip

| y0nutz3ly a răspuns:

Htc desire c

| Gekkō explică (pentru y0nutz3ly):

Ba, citeste dracului intrebarea cum traba!

| strangesura a răspuns:

Telefoane cu ecran mare fara touchscreen nu prea exista. Pot sa iti recomand Nokia asa 303, cu ecran de 2. 6dar este touch and type. Dar daca vrei doar cu botoane, poti merge pe un vechi n96, desi nu stiu cat de ieftin o sa fie. Exista totusi telefoane bune cu ecran de 2.4, cum ar fi un asa 302, 205, Samsung ch@t 357t

| ViorelPopa321 a răspuns:

Blackberry-urile

| Sp1 a răspuns:

Iti recomand Samsung wewo nu este nici chiar asa de scump si este si foarte bun.

| Gekkō explică (pentru Sp1):

Samsung wewo? Nu am gasit nimic de genul.

| Sp1 a răspuns:

BlackBerry curve
Nokia c3
Nokica e59
Nokia c6
Nokia e5
funda?