| alex_4172 a întrebat:

Ce telefon sa aleg? Vreau ceva cu android, touchscreen fara tastatura querty, blitz, maxim 10 milioane(astea neaparat).

Răspuns Câştigător
| pinky2505 a răspuns:

Iti recomand sa alegi un Samsung galaxy mini(next) sau un Samsung wave

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Samsung galaxy ace, camera de 5 mp, blitz, wifi, full touch, costa 9 milioane la Vodafone, are androird 2.3 si bateria te tine mult

| alex_4172 explică:

Am uitat sa precizez sa fie cel putin la fel de bun ca LG optimus black!

| Johnny98 a răspuns:

Iphone 3g,Samsung galaxy gio,Samsung galaxy mini, Samsung galaxy fit si cam atat, funda big grin