| MykyIly a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar ?

6 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

Telefon
concretizeaza ce suma esti gata sa dei pe el si mai vedem

| Alexalice10 a răspuns:

Iphone

| Ambassaderåd a răspuns:

IPhone 3GS, Nokia N8, Samsung Galaxy S2, Nokia n97, Sony Ericsson Arc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in primul rand de ce buget dispui si bineinteles de gusturile tale.Dar in materie de marci de telefoane iti recomand Samsung, Apple sau HTC.
Poti alege dintre numeroasele modele noi cu touchscreen de exemplu sau tastatura qwerty.
Samsung I9100 Galaxy S II 16GB
HTC Desire S
iPhone 4S 32GB Negru

| MoReTtA a răspuns:

Depinde ce posibilitati ai. Daca vrei un telefon bun si frumos este iphon 4S sau daca nu Samsung Galaxi S. Oricum cea mai buna marca este Nokia. Acum vezi tuwinking

| Teby a răspuns:

Nokia e5. sau Iphone 4