| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Ce telefon sa imi iau dintre samsung corby s-au apple iphone?

Răspuns Câştigător
| Anonim21321 a răspuns:

Normal ca apple iphone. e mai bun ca samsung.winking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| вєѕтωιѕнєѕ explică:

Eu asi zice ca amandoua is la fel de bune nu?

| Kataa a răspuns:

Cred ca raspund prea tarziu dar...NU ITZI LUA IPHONE! a avut o colega de-a mea si am 2 motive din care eu nu l-as lua(eu am corby si e ok):1nu crezy, totusi ca e cam mare? Adica unde il ti p-ala? si 2.Colegamea nu l-a tinut nishi o saptamana. dc? pentru ca nu avea optiunea de blocare! si acel tel nu se bloca.Totushi,la un tel cu touch e inperios necesar nup\?

| alexutza_9130 a răspuns:

Nu stiu sunt marfa amandoua

| mihhai a răspuns:

Apple iphonewinking

| d23713596253266342 a răspuns:

Cica nu se bloca iphone laughing) omg ia-ti iphone e un telefon stilat si un gadeget minune pentru. un baiat are un design "super beautiful"hee hee asa ca ia-l.

| bejangeorge96 a răspuns:

Nici nu se compara iphone cu corby ...deci apple iphone. never corby