| timioros a întrebat:

Ce telefon este mai bun samsung corby sau Iphone 4?

12 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

IPhone 4 ca performanta, corby ca pret.

| lucian a răspuns:

Iphone 4

| Dragotta a răspuns:

Iphone 4

| darkstar a răspuns:

Iphone 4, evident!
uita-te si tu la preturi:
Samsung este putin peste 100 de euro, pe cand iphone e 700-800 de euro

| Lala20 a răspuns:

IPhone 4 evident happy Dar e si cu MULT mai scump! Funda?

| JhoNutz a răspuns:

Salut. Iphone 4 bineinteles.

| dRsClaud a răspuns:

Problema e ca iphone 4 are doar cartela lui si pto vorbi doar cu alti care au iphone4 au facut asta cei de la Apple ca sa nu se mai decodeze/pirateze telefonul.
Acu tu alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca iphone 4laughing
da mie mi-a zis cineva ca iphonele sunt folosite de oameni te afaceri
care intra mult pe net si din astea
dar este mai performant

| Triunghi a răspuns:

Am avut Corby. E ok.

IPhone 3 are mama mea. Este de 10000 ori mai tare ca fostul meu telefon. Si daca nu ma insel, 4-ul este mai performant si mai dragut ca si ambele. In schimb este si mai scump. Fundawinking?

| stefan31 a răspuns:

Glumesti cu mine? Nu ai cum sa il compari pe Corby cu Iphone 4.Deci raspunsul este ca Iphone 4 este mult mai performant, dar si mai scump! tongue

| AngoOra a răspuns:

Iphone 4 e de 10 ori mai bun ca Samsung corby
nu se compara si nu se vor compara niciodata happy...parerea mea
uita-te si la pret...se vede care e mai bun iphon-ul

| denys_6304 a răspuns:

Pff Iphone 4 logic