| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Ce telefon sa imi iau dintre SAMSUNG CORBY si Nokia N97?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata, iti recomand un samsung corby. Este elegant, cu toate functiile. Totusi, daca esti pasionata de tehnologie si stii sa-l manevrezi, ia un nokiawinking.

11 răspunsuri:
| breed a răspuns:

Nokia N97

Răspuns utilizator avertizat
| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu prefer samsung happy

| twink a răspuns:

Trebuie sa iei in calcul in primul rand bugetul diferenta de pret este imensa intre aceste 2 telefoane. Vrei un telefon de fite, colorat, intuitiv si la moda? atunci ramai la corby. Vrei un telefon business cu super functii, tastatura qwerty conexiune rapida la internet, camera buna si symbian? atunci ramai la n97. Personal iti recomand n97 daca iti permiti dar numai daca il folosesti la maxim si nu doar te mandresti cu el in fata prietenilor happy

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Samsung Corby (pentru fete este super) kiss

| misterul1998 a răspuns:

Nokia N97 pentru ca are radio fm, camera video-foto, procesor dor nokia n97 are procesor pentru jocuri, gps, Intenet 3G, iteme pentru telefon am si eu un nokia N97 am avut si corby si nu sunt multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult n97 si chiar il am. te sfatuiesc sa iti iei n97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n97

| domdom a răspuns:

Nokia N97

| alexutza_9130 a răspuns:

Pai eu zic nokia n97 pentru ca e mai marfa decat samsung corby, dar e decizia ta

| xMyruna a răspuns:

Mie imi place mult e97 de aceea il si am. Te sfatuiesc sa ti-l iei pentru ca este chic, cool, dragut si foarte usor de umblat pe el