| Cypry4n a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpăr? HTC sensation, sau Desire s? Care este mai bun sau spuneti-mi alte telefoane

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

De aratat arata cam la fel. Dar nu stiu ce vrei tu de la un telefon, asa ca ti le-am pus sa le compari, in functie de ce vrei sa faca. Si daca le cumperi de aici sunt la liber. http://event.2parale.ro/......ents/click

| Cypry4n explică:

As vrea sa-l iau la liber fara abonamente

| Sidland a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei un iphone 4 sau 4S deoarece la abonamente la Orange in buc sunt 400 lei la abonamente de 120 de lei pe luna timp de doi ani (iphone 4) sau 800 lei la abonament de 140 lei pe luna (Iphone 4S )