| MaCheamaStefan1234 a întrebat:

Ce trebuie să fac dacă îmi arată mereu : https://imageshack.com/i/nfoqd2p? Şi merge destul de greu pc-ul.

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratuit si fa o curatenie in registrii si optimizare cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

| MaCheamaStefan1234 explică (pentru horia2012):

E la fel.

| horia2012 a răspuns (pentru MaCheamaStefan1234):

Asa de repede? Ce windows ai? E original sau modificat pentru ca dupa cate am vazut in poze pare un XP modificat.

| MaCheamaStefan1234 explică (pentru horia2012):

E windows 7 original 64 bits. al meu nu merge pe 32 sau 16.

| horia2012 a răspuns (pentru MaCheamaStefan1234):

Nu sunt pe 16. TOATE merg pe 32. Iti pui pe 64 numai daca ai 4 GB de RAM. Ti-am zis sa faci o optimizare cu programul respectiv. Eu il folosesc si merge foarte bine.El iti opreste automat toate aplicatiile si procesele care consuma resurse. Daca chiar l-ai folosit complet si nu merge exact la fel, instaleaza un Windows pe 32 sau tot pe asta daca ai memorie.

| AnimatedSignature a răspuns:

Dai dublu click pe el si in dreapta lui ai un x, da pe el.
Incearca sa tii mereu programele inchise, sa nu ai foarte multe programe deschise. Si fa o scanara.
Apoi, apasa pe Shift Ctrl si Esc in acelasi timp si te uiti la tabul cu procese. Daca ai mai multe winlogon.exe este cam virusata.
Foto la ultima parte: http://i.imgur.com/PmjZeM2.jpg

| petrescuionut a răspuns:

Pai ma windowsu asta este prea mare pentru pc tau asta este windows 7 cred ca tu ai cam 2 KM rami si rami conteaza mult pentru windows si procesoru nu il ai pana in 2800GHZ schimba si pune wx sp2 sp3 sa vz ca merge mai bine ca ai pc cu placa video procesor alea din el mici pentru windows 7 si bune pentru xp baga xp happy

| Velea_Georgian_1998 a răspuns:

Simplu,dai jos pe bara de start clik dreapta si cauti pe acolo si debifezi ce nu iti place cum ar fi ceasul ala. e de la tema de la windows, sau poti sa-ti schimbi tema. funda?

| babanuemy a răspuns:

Pai procesorul lucreaza 100%.Am avut si eu asa ceva si merge destul de greu pc-ul.Procesorul este folosti la maxim si de asta merge pc-ul asa greu.Ce procesor ai? Si ti sa mai intamplat?

| MaCheamaStefan1234 explică (pentru babanuemy):

1. Nu ştiu cum să aflu.
2. Nu mi s-a mai întâmplat.