| Sἶrenἶa a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca nu merge sa descarc poze de pe aparat, in pc?
pana azi.mergea. da acum imi face figuri. Deci de cateva minute am bagat cablul normal. adica in aparat.si la pc. si tot scrie "Connecting To PC" (pe aparat) dar nu imi apare nimic. care ar fi problema?

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Nu iti mai gaseste sursa virtuala.Cauta un soft pentru conectarea la aparat. Alta solutie nu ai...

| MrEvil89 a răspuns:

Posibil de la USB de la camera.patesc asa cu telefonul

| Adinkra a răspuns:

Daca ai instalat un driver pentru camera un soft ceva dezinstaleaza-l si instaleaza-l iarasi

| Pink_5886 a răspuns:

Poate s`a stricat usb`ul de la pc. Si eu am patit asta si a trebuit sa-l schimb.