| DiannaDi a întrebat:

Ce trebuie sa fac? dau si in winamp si nu imi apare caseta aia in care scriu ce melodie vreau sa ascult. vreau sa apara cand apas si. mersi:*

6 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Dar de ce asculti prin Winampbig grin, Descarca Aimp2 se aude mult mai bine si Daca vrei sa cauti o mel oare care in player tastele sunt Alt+F sau Ai jos la capatu Listei de mel Quick Search eu zic ca e mai bun si mai simplu

Răspuns utilizator avertizat
| DiannaDi explică:

Of nu stiu dc nu s-a postat litera "j" angry aia era ideea.ca apas pe "J" si nu apare!sad

| adydassler a răspuns:

Apasa si

| LoryM22 a răspuns:

Apasa "j "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clik pe lista și după clik "j"