| HinaOnBike a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a-mi salva adresa de email cu nume si prenume? Nu stiu cu ce se mananca.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Click aici http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/ si scrii numele si prenumele, dupa care dai " Salveaza profilul " si gata.

O zi frumoasa!

| HinaOnBike explică (pentru kar1GaNNN):

Era vorba de Yahoo Mail, scuze daca nu m-am facut inteleasa.

| K0sti a răspuns (pentru HinaOnBike):

Adresa de mail e aia care ti-ai facut-o! Trebuia sa-ti dai nume si prenume atunci cand ai facut-o! Asta daca nu era ocupat, altfel trebuie sa alegi variante ale numelui!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Intri pe acest link si completezi toate datele, ar trebui sa fie destul de usor. Continui si salevezi datele nu iesi de pe pagina pana nu ajungi in mail-ul nou creat. Iti recomandat sa nu treci datele personale, ma refer la nume si prenume, poate gasesti prescurtari sau alte optiuni. Pana la urma e un simplu mail! Bafta!
https://edit.europe.yahoo.com/......gistration