| diadia46 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu se mai auda bassul asa de tare la boxe? Mersii big hug Funditaa

Răspuns Câştigător
| Lysergide a răspuns:

Control Panel - Hardware - and - Sound Sound - Click dreapta pe Speakers - Properties - Enhancements si alegi acolo ce vrei bass, virtual surround, apply si ok.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sa-l dai mai incet!

| Lysergide a răspuns:

Te referi la bass-ul de la Desktp sau laptop? Daca da zi-mi ce sistem de operare ai si te ajut eu.

| diadia46 explică (pentru Lysergide):

La laptop. Am boxe genius active 5.1 home theater surround sistem

| Lysergide a răspuns (pentru diadia46):

Control Panel - Hardware - and - Sound Sound - Click dreapta pe Speakers - Properties - Enhancements si alegi acolo ce vrei bass, virtual surround, apply si ok.

| ooLaviii a răspuns:

La boxele mele exista 2 butoane.1 mai sus cu care se regleaza volumul si 1 jos cu care se regleaza bassulhappy Asta este la boxele mele.La ale talee nu stiu cum estehappy Succes