Întrebare recomandată | dariusdamian a întrebat:

Ce trebuie sa iau in calcul cand imi cumpar un sistem audio?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Iti recomand sisteme 2.1. La cele 5.1 vei avea sunet de calitate numai la filme. Puterea sa fie minim 50-80W RMS (100-200W PMPO). Sa aiba si intrare USB.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Calitatea redarii.

| OnuOnulică a răspuns:

Pai prima oara te uiti daca placa ta de video e compatibila cu sistemul audio.

Nu de alta dar si eu am patit asa laughing

| DeeutzaDlk a răspuns:

Placa ta de sunet sa fie compatiobila cu sistemul audio si sa stii sa-l instalezi, asta daca vrei sa ti-l iei pentru pc