| JusTPauL a întrebat:

Ce trebuie sa setez la un chat de pe xat ca sa nu mai dispara ce scrie lumea..De exemplu daca ies si intru iar pe chat nu-mi mai arata ce au scris ceilalati inainte.
Daca se poate sa ma ajutati ar fi super.

1 răspuns:
| Eugeniusu a răspuns:

Normal nu trebuie sa iti dispara scrisul doar daca ai un xat fara lume laughing. De exemplu ti-ai facut un chat pe xat si nu ai avut cel putin 5 persoane care sa stea pe el online timp de (7-10) ore, incearca sa aduni lume si sa ramana online pe xat ceva vreme si n-o sa mai ai problema asta. Nu ai ce sa faci de la setari, sper ca te-am ajutat, funda?:d