| Twitter a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la un Website?

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Cat de bine e structurat in asa fel incat eu - utilizator sa pot sa accesez informatia de care am nevoie cat mai repede. Si asta e o problema de gandire sociala nu de programare sau de design: ce pagini pun, in cate categorii clasific informatia, le sortez alfabetic sau pe domenii de interes, unde le pun, cum dau posibilitatea utilizatorului sa treaca dintr-o categorie in alta fara sa dea inapoi 10 pagini etc...

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Depinde ce fel de website. pe mine ma atrag pozele, design-ul deoarece imi place foarte mult sa editez poze. Uni chiar traiesc din asta. Pentru mine e doar un hobby.

| Sorin_4540 a răspuns:

Continutul, Vizite, Design-ul