| DrowRanger a întrebat:

Ce va place mai mult? Iphone 6S sau Samsung Galaxy A5 2016? De ce?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 6s, este mult mai bun. IOS este mult mai bun ca Android. 6S este mai frumos, subtire, elegant, maricel. Eu am un iPhone SE ( da are 4 inch si?) chiar daca e mic e superb. Eu recomand Apple si IOS! Android= gunoi! Samsung, LG, Alcatel, etc. (rable de astea) =gunoaie de clasa 1!

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Eu am un a5 si ma declar total multumit, am avut iphone, nu mi-a placut, samsungul are o diversitate mair de appuri si sa nu uitam ca poti instala aplicatii cu plata gratis

| KanezuY a răspuns (pentru anonim_4396):

Android nu e gunoi, ia pune mana si tu pe un telefon Android si dupa mai discutam. Poate ai avut tu telefon Allview si s-a stricat. Repet nu toate telefoanele cu Android sunt gunoi, de exemplu Samsung Galaxy S7 Edge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KanezuY):

Am avut acum 2 ani Samsung galaxy s4 si l-am folosit 1 luna dupa care l-am vandut si mi-am cumparat iphone 5. Pentru mine Android-ul e gunoi!

| KanezuY a răspuns (pentru anonim_4396):

Gusturile nu se discuta!