| Shagrath19 a întrebat:

Iphone SE sau Samsung Galaxy a5 2016

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

A5 2016 deoarece SE este un iphone 5s cu cateva lucruri in plus, cei de la Apple au readus un telefon din 2013 in 2016 ca sa mai cumpere fanii spalati pe creier.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A5 (2016) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| andreit05 a răspuns:

Samsung Galaxy A5 2016

| Sarada a răspuns:

Samsung iti recomand foarte bun telefon daca il vei cumpara nu vei regreta

| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a răspuns:

Eu as zice Samsung Galaxy A5 pentru ca iPhone-urile incep sa piarda teren. Acelasi design si aceleasi specificatij au ultimele telefoane Apple.

| Lookas a răspuns:

Dacă ești deja în eco-sistemul Apple și vrei să schimbi, ia iPhone-ul. Altfel Samsung-ul fără îndoială, este un telefon la fel de bine construit, care stă chiar mai bine acolo unde contează: ecran, camere, autonomie. Eu aș lua Samsung-ul, mai ales că acum a primit și upgrade la 6.0.1.

| Lookas a răspuns:

Dacă ești deja în eco-sistemul Apple și NU* vrei să schimbi, ia iPhone-ul (mea culpa.)