| Justin49e a întrebat:

Voi ce ati alege dintre iphone 5, Asus zenfone max sau Samsung galaxy j5 2016?

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Gasesti telefoane mult mai bune ca cele enumarate de tine, de exemplu un xiaomi.

| Guti14Haz a răspuns:

Samsung Galaxy J5.
Asus, parerea mea, e bun la calculatoare, la telefoane mai putin.
Iphone 5 e sub Samsung J5, dat fiind faptul ca este si mai vechi.

| Alin255 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy J5 si imi merge foarte bine, eu cred ca este peste iphone si Asus. Daca as face un clasament ar fi asa:
1.Samsung J5
2.Asus Zenfone
3. Iphone
Mie unul nu imi place displayul la iphone, deci ti recomand Samsung.