| anonim_4396 a întrebat:

Ce videoclipuri se cauta pe youtube?
FUNDA raspunsului cel mai bun!

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hauzi, baiatu', vrei un telefou?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huh? laughing What do you mean? Videoclipuri adica... -.-

Răspuns utilizator avertizat
| thewomaninwhite a răspuns:

Cum adica? orice fel de videoclip melodii chiar si filme

| floryynnel a răspuns:

Pai cred ca cele muzicale. Dar cele mai cautate cred ca sunt cele porno, dar nu prea sunt pe youtube, iar daca sunt nu dureaza mult si dispar.
In opinia mea, cele mai cautate sunt: 1. porno(dar nu gasesti si s-au inventat site-uri) 2. Comice 3.Muzica...
Poate si trailer la filme. Depinde de fiecare, eu caut ce ma intereseaza, tu poti sa cauti opusu la ce caut eu.

| sima1335 a răspuns:

Esti bata! ia cauta

| Frostylol a răspuns:

Pai in majoritate muzica, dar si mai multe gen desene animate, si multi vlogeri isi incep acolo cariera ca Mikey Hash

| larisuca21 a răspuns:

Doza de has! =D