| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Ce windows functioneaza mai bine pentru jocuri windows 7 sau 8? argumente fundahee hee.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Pe windows 8 nu merge sa iti faci cont offline in Games for Windows - LIVE, daca nu ai jocul original, neputand sa iti faci cont, nu poti salva progresul tau in joc. am incercat pe windows 8 si nu i-am dat de cap. ramai la windows 7 ultimate pe 64 de biti daca ai 4 gb de ram sau mai mult sau pe 32 de biti daca ai sub 4 gb de ram. este un windows ajuns la maturitate, indeosebi daca faci update si la service pack 1.

| Freddie23 a răspuns (pentru florin1979):

+1

| florin1979 a răspuns (pentru Freddie23):

M-am chinuit la greu si nu i-am dat de cap. dupa o saptamana m-am reintors la win 7 tongue

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Nu conteaza.

| laptopnews a răspuns:

Depinde de jocuri! Ambele sunt foarte bune momentan!

| JohnnyWylde a răspuns:

Nu pot spune sigur ca nu am incercat windows 8, dar windows 7 e aparut mai demult deci jocurile aparute sunt facute pentru 7. Mie personal mi se pare foarte bun, stabil si consuma putine resurse pentru ce ofera.