| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de acest sistem de gaming cu 1500 de lei? Mie mi se pare ca as mai putea lua niste ram putin mai buni...

http://www.mediadot.ro/wishlist/29312/

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Cred ca mai ai 7 intrebati pe acelasi subiect.Ramai la una dintre ele.Ti-am facut la o intrebare eu cu srsdani pc-uri mult mai bune

| itmanager a răspuns:

Nu te zgarci la procesoare! Parerea mea este ca decat sa iti iei un procesor AMD de 6000MhZ mai bine iti iei un Intel Quand Core i5 3100MhZ deoarece AMD-urile nu duc atat cat se scrie ca "duc" happy in rest PC acesta nu e prea bun pentru gaming decent.