| treipuncte a întrebat:

Ce ziceti de adidasi astea http://www.okazii.ro/catalog/52085559/adidasi-nike-mercu rial-diverse-culori-.html#galerie merg de luat si prin oras? FUNDA! + VOT vreau sa va spun ca ma imbrac mai mult sport

7 răspunsuri:
| catalineusx a răspuns:

Da sa stii ca sunt ok(ca aspect si ca pret).Si merg, sa mergi cu ei si prin oras, mai ales daca ii asortezi cu restul articolelor vestimentare.Cel mai mult imi plac cei negri si i-as alege pentru o seara cu prietenii si cei albi(cei alb cu rosu si gri) ar merge ziua. Sper ca te-am ajutat

| Enzio a răspuns:

Daca te imbraci mai mult sport da,dar aia negrii,aia negrii sunt mai eleganti si merg mai bine cu o tinura sport, adica trening! aia sunt de fotbal, sort alea alea! funda?happy

| DyannaDya a răspuns:

Daa...mergwinking

| Deeiutss a răspuns:

De astia are un coleg...si parerea mea e ca sunt oribili.adica de la sidefu ala pare ca sunt de proasta calitate asta e parerea mea.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Eu zic ca merg!
mai ales acel gri inchis!

| iuliii_8417 a răspuns:

Da. de ce sa nu mearga?
Chiar sunt frumosihappy!
Deci in concluzie merg foarte bine.

| Raluca_Andreea_1990 a răspuns:

Http://www.adidasitari.ro/ iti recomand de aici